Prolog – czyli z czym to się je.

Witajcie po lepszej stronie obiektywu. Tytuł strony może co prawda wskazywać na to iż przewijać się tu będą tylko miejsca, lecz generalnym założeniem jest dzielenie się lepszymi i gorszymi owocami mojego hobby czyli szeroko pojętej fotografii. Jako że moim drugim hobby są podróże, to łatwo już możecie sobie wyobrazić co będzie dalej.

Postaram się by wpisy były przejrzyste, miejsca podróży opisane zgodnie ze stanem mojej pamięci, zdjęcia w miarę chociaż ciekawe. Niemniej pojawiać się będą też wpisy ze zdjęciami nie mającymi z podróżami wiele wspólnego ale z pewnością będą wyraźnie opisane, żeby łatwo ich było uniknąć. 🙂 Początkowe wpisy jednak będą zawierały zdjęcia bardzo różnorodne, bym mógł pokazać jak to się wszystko zaczęło.
Ostatnie co mogę jeszcze powiedzieć, to że wpisy nie będą się pojawiać regularnie, to nie blog życiowy, lub polityczny gdzie codziennie się coś dzieje. Postaram się jednakże zachować chronologię sensowną. Miłego przeglądania 🙂

 

 

Wszelkie zdjęcia zamieszczone na stronie https://placesinpictures.org/ są wyłączną własnością autora. Kopiowanie jest dozwolone WYŁĄCZNIE za zgodą autora.

Reklamy

Autor

Piotr S

Just a guy taking pictures in more or less interesting places. // Fotopstrykacz pospolity z zamiłowaniem do odwiedzania miejsc bardziej lub mniej ciekawych.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s