Budapeszt – część druga

Upłynęło trochę czasu od wpisu z częścią pierwszą, znów narobiły się zaległości, ale tym razem muszę się postarać szybko je nadrobić, gdyż grafik podróży na ten rok jest dość napięty.
Spojrzałem na pierwszą część wpisu i nie wiem czy jest wiele jeszcze informacji, które mógłbym dodać, więc pozwólcie, że ograniczę ten wpis raczej do zdjęć z ewentualnymi krótkimi wstawkami tekstowymi. Tak dla odmiany 🙂

budapeszt2-1356

Canon EOS 60D + EF 24-105mm L
Budapeszt można zwiedzać na dwa sposoby: zaplanować wszystko i spróbować zobaczyć tak wiele jak się da w krótkim czasie, lub improwizować- co zwykłem czynić. Sprawdzić zawczasu co jest do zobaczenia i wędrować tak długo, aż się tam trafi- metoda działa tylko, jeśli macie dużo czasu w danym miejscu- mnie go nagle zabrakło, więc w czerwcu prawdopodobnie kilka dni znów tam spędzę by nadrobić braki.

 

Canon EOS 60D + EF 24-105mm L

Kończąc temat Budapesztu powiem tylko, że naprawdę warto zobaczyć to miasto na własne oczy, na własnych kubkach smakowych sprawdzić miejscowe jedzenie i co ważniejsze piwo, które mi tam bardzo podchodziło (nie tylko ze względu na zbawienny, chłodzący wpływ podczas upałów). Trzy ostatnie zdjęcia zostały zrobione tuż obok mostu łańcuchowego obok którego wylegiwałem się na hamaku podziwiając zachód słońca, racząc się zimnym piwkiem i robiąc kilka fotek.. i wiecie to? To był właśnie taki relaks jaki lubię 🙂

W następnej części nadal się nie mogę zdecydować gdzie was zabiorę.. Jest szansa że wrócimy do Szwajcarii, ale jest też opcja, iż wybierzemy się do Włoch.

Stay tuned

 

Autor

Piotr S

Just a guy taking pictures in more or less interesting places. // Fotopstrykacz pospolity z zamiłowaniem do odwiedzania miejsc bardziej lub mniej ciekawych.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s